• Turkish Users

  Merhaba OSM ekibi,

  Arkadaş grubunda açtığımız bir İtalya ligi var, ligi kuran arkadaşımızın gerçek takımı Inter, ligdekilerin onayıyla ligde rastgele bir takımı(Genoa) aldı ve buraya transfer listesinden bir transfer yaparak farklı taktikler denedi.Gece saatlerinde ise ana hesabı ban yedi. Arkadaşımız 2010'dan bu yana oyunu aktif olarak oynayan nadir kişilerden,bu hatanın düzeltilmesini talep ediyoruz ligdeki herkes adına. Hesabında 20 bin civarı coins olan, sıralaması iyi olan ve düzenli şekilde oyunu oynayan biri neden hileye bulaşsın? Ligteki kişilere ve diğer oynadığımız liglere göz atarsanız aynı kişilerle oynadığımızı göreceksiniz.
  Hesap adı: Ertuğ ANLI.

  Gerçek olduğunu görmeniz adına Whatsapp konuşmalarımızı numaralar açık bir şekilde link olarak resmini atıyorum. İyi forumlar.

 • Turkish Users

  Evet arkadaş bizden izin almıştır,taktik denemek için kendi aramızda yaptığımız bir şey,banının açılmasını talep ediyoruz.

 • Turkish Moderator

  @Star0ng3 Merhaba;
  Osm’de durum ne olursa olsun aynı versiyondan birden fazla hesap kullanmak yasaktır.
  Gerçekten bir hata olduğunu düşünüyorsanız tr.support@onlinesoccermanager.com adresine diğer hesap/hesapları silerek kullanıcı adı ile beraber mail atmalıdır.

 • Turkish Moderator

  @KALKAN-HAMZA Cevap için teşekkürler 👍

  @Star0ng3 Merhaba,

  Bir hata olduğunu düşünüyorsanız veya bana itiraz etmek istiyorsanuz açıklamanızı tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail olarak atabilirsiniz. İtirazınızı ekran görüntüleriyle birlikte destekleyebilirsiniz. Yoğunluğa bağlı olmakla birlikte ortalama 72 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

  İyi oyunlar.