• Turkish Users

  Bariz transfer hilesi yapan bir oyuncuyu 2 defa raporlamama rağmen suçsuz bulundu diye mail aldım. Bu nasıl olabilir birisi açıklayabilir mi ? İlk raporda delil sunmadım 2.raporda yaklaşık 15 tane ekran görüntüsü atarak ispatlamama rağmen nasıl ceza almıyor ve hala oyuna devam edebiliyor aklım almıyor ? Emin olmanız için ne yapmam gerekli acaba daha?
  Ayrıca 6-7 tane üyelik açıp takımlardaki bütün oyuncuları satarak parayı kendi asıl takımına aktarıyor yani oyuncu almıyor sadece yüksek fiyatlardan oyuncu satıyor diye illegal transfer seçeneğini seçemiyoruz bu da oyunun bir açığı sanırım bilginiz olsun çoklu hesap hilesini seçerek raporladım ama yardım edin ne diyeceğimi bilmiyorum ne yapmam lazım cevap bekliyorum. teşekkürler

 • Turkish Moderator

  @eraysea Merhaba,

  Hile yaptığını düşündüğünüz kişinin profiline girerek “hileyi rapor et” kısmından yeniden rapor edebilirsiniz. Raporunuzu e-mailinizden onaylamayı unutmayın, bazen onay mailleri gereksiz veya spam klasörlerine düşebiliyor. Raporlara yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

  Forumlarda hile bildirimi yasaktır lütfen Forum Kurallarını okuyun.

  İyi oyunlar.