• Turkish Users

  Savaş başladığında 1 kisi çok anormal bir şekilde sattığindan fazla oyuncu almaktaydı Arap oldukları için Coins ile alabileceğini düşündük savaşta 200m fark attı ki her similasyonda 10-20m maks satışla 100 150m kadar oyuncu aldı . Gel gelelim biz farkı açtıktan sonra bu olay diğer ekip arkadaşları da aynı olayı yapmaya başladı herkesin bildiği gibi Amerika Ligi'nde bir günde 200m kasma ihtimali ' 0 ' bizde şüphelendigimiz için ' Hileciyi rapor et ' yaptık uzun süredir incelenmekte . Lutfen haksız rekabeti kaldırmak adına yaptığımız işlemin hızlandırılmasini istiyoruz. Buraya örnek fotoğraf bırakacağım zaten incelendiğinde de aynılarini görecekler
  1 günde 200M değer kasan montral impact bakarak zaten anlayabilirsiniz

  Dünkü değer:
  https://hizliresim.com/2jEwaa

  Bugünkü değer:
  https://hizliresim.com/3FJdst

  Transferleri :
  https://hizliresim.com/yxAmRM
  https://hizliresim.com/SRBgWE
  https://hizliresim.com/CrFChd
  https://hizliresim.com/D39hhI

 • Turkish Moderator

  @ahmettrg Merhaba,

  Savaşlarda Coins ile oyuncu alımı açıktır ve Coins ile oyuncu alımı OSM Kuralları içerisinde bir durumdur. Şüphelendiğiniz durum için “hileyi rapor et” kısmından rapor ettikten sonra raporunuzu e-mailinizden onaylamayı unutmayın, bazen onay mailleri gereksiz veya spam klasörlerine düşebiliyor. Raporlara yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

  OSM Kurallarına aykırı bir durum mevcut ise raporunuz incelendikten sonra gerekli işlem yapılacaktır. Forumlarda hile bildiriminde bulunmak yasaktır.

  İyi oyunlar.