HİLE-Hem trasferlerde hemde maç kadrosunda hile yapıldı

 • Turkish Users

  Everton Kullacısı, multi hesap açıp(arsenal ve leicester city) bu takımlara en yüksekten oyuncu satmakta hemde bu iki takımın oyuncularını en ucuzdan almaktadır. Ayrıca arsenal-everton maçında arsenalın kadrosundaki oyuncuların yerlerinde oynatılmadı(forvet kalede gibi). bunların ss lerini de aldım hatta raporladım da ama bazen bu kişilere ceza verilmemekte. ben bunu burda yazmakta buldum![transfer hilesi]

  buda arsenal maçında yaptığı hile arsenal takımındaki dizilişlere baktığınızda anlayabilirsiniz oyuncular kendi yerlerinde oynatılmadı.

  bir insan bu oyundan zevk almak yerine neden hileye başvurur anlamıyorum

 • Turkish Users

  @beyh4n forumlarda hile bildiriminde bulunmak yasaktır buraya yazmanız bişey değiştirmez rapor ettiyseniz ortalama olarak 72 saat içerisinde geri dönüş yapılır sanırım birini nasıl reportlıyacağınızı biliyorsunuz bide oyunda kayıtlı olan mail adresinize gelen hile aktivasyon mailini onaylamayı unutmayın
  İyi oyunlar

 • Turkish Moderator

  @Burası-07 Cevap için teşekkürler.

  @beyh4n Merhaba,

  Raporunuzu e-mailinizden onaylamayı unutmayın, bazen onay mailleri gereksiz veya spam klasörlerine düşebiliyor. Raporlara yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

  Göndereceğiniz kanıtların linkini raporun içine ekleyebilirsiniz. Bunun için resimleri kırpmadan bir upload sitesine yükleyin ve linkini raporun içine koyun.

  Forumlarda hile bildiriminde bulunmak kurallara aykırıdır.

  İyi oyunlar.