• Turkish Users

  Yeni gelen güncelleme ile birlikte oyuncular SLA veya SĞA gibi pozisyon güncellemesi yapılmış. Önceden pozisyonlarda örneğin sol beki sağ bek pozisyonunda oynatabiliyorduk veya sol açığı sağ açıkta oynatabiliyorduk. Pozisyon güncellemesi geldiği için biz aynı şekilde devam edebilirmiyiz yoksa SLA olan bir adam sadece SLA mu oynayacak. Maçlara etki edermi kötü sonuçlar gelirmi


 • @hikmetdemiir

  Merhaba.

  Belirli oyuncu pozisyonları ile bir test yürütüyoruz. Bu özellik, en çok talep edilen özellikler listesinin başında yer aldığından, bunu uygulamak için çok çalıştık. Şimdi, menajerlerimizin beğenip beğenmediğini test etmek istiyoruz. Sizi temin ederiz: Belirli oyuncu pozisyonlarının bu test sırasında maç sonuçları üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

  Birçok yeni özellikte olduğu gibi, bunu ilk olarak menajerlerimizin küçük bir kısmı için etkinleştiriyoruz. Bu rastgele yapılır. Geri bildirim olumlu olduğunda, özelliği neredeyse her zaman tüm menajerler için uygulayacağız. Bir özelliği ilk görenlerden olmak istiyorsanız, Google Play Store'daki beta programımıza katıldığınızdan emin olun.

  İyi oyunlar.