Oyuncakların pozisyonlarını kendi mevkileri arasında değiştirmek

 • Turkish Users

  Dediğim gibi , örneğim sol açık oyuncuyu santrafor oynatmak. Defansif orta sahayı, merkez oynatmak ya da sağ sol bekleri stoper oynatmak vesaire. Bu durumlarda oyuncu kırmızı olmuyor. Bunu yapmak ne kadar mantkklı?

 • Turkish Moderator

  @burakhansolskjaer Merhaba;

  Oyuncunuzu kendi özel pozisyonunda oynatırsanız yeşil çerçeve olur ve ek bir bonus alırsınız. (Örneğin özel pozisyonu OOS olan bir oyuncuyu OOS bölgesinde oynatmak.)

  Oyuncunuzu kendi mevkisindeki özel pozisyon haricinde bir yerde oynatırsanız çerçeve renklendirilmez ve ek bir bonus almazsınız. ( Örneğin özel pozisyonu OS olan bir oyuncuyu OOS bölgesinde oynatmak.)

  Eğer bir oyuncuyu yanlış bir mevkide oynatırsanız kırmızı çerçeve olur. (Örneğin bir defans oyuncusunu orta sahada oynatmak.)

  Oyuncuların kendi özel pozisyonlarında en iyi performansı göstereceğini unutmayın fakat hala oyuncularınızı kendi mevkisindeki herhangi bir özel pozisyonlarda kullanabilirsiniz. (Örneğin özel pozisyonu SĞB olan bir oyuncuyu SLB pozisyonunda oynatmak.) Özel pozisyonlar sadece ek bir bonus içerir.

  İyi oyunlar.