• Turkish Users

  Eskiden mevki yoktu hücumu yüksek olanları kanata defansı yüksek olanları ortaya koyardık şimdi tek forvete sğa veya sla koysam stf yerine ciddi fark eder mi oyuna katkı olarak? Aynı sey diğer mevkiler içinde geçerli

 • Turkish Users

  @hypograt Ben buna yakın bir soru sormuştum ilk çıktığında anladığım kadarıyla oyuncuları ayrıntılı mevkisinde oynatırsan bonus alırsın santraforu slayı sğayı forvet mevkisinde her bölgede oynatabilirsin ama ayrıntılı mevkidinse değilse bonus alamazsın

 • Turkish Users

  @yersen_6 bonus almak ne demek oyuna katkı bakımından ciddi fark eder mi

 • Turkish Moderator

  @yersen_6 Cevap için teşekkürler 👍

  @hypograt Merhaba;

  Oyuncunuzu kendi özel pozisyonunda oynatırsanız yeşil çerçeve olur ve ek bir bonus alırsınız. (Örneğin özel pozisyonu OOS olan bir oyuncuyu OOS bölgesinde oynatmak.)

  Oyuncunuzu kendi mevkisindeki özel pozisyon haricinde bir yerde oynatırsanız çerçeve renklendirilmez ve ek bir bonus almazsınız. ( Örneğin özel pozisyonu OS olan bir oyuncuyu OOS bölgesinde oynatmak.)

  Eğer bir oyuncuyu yanlış bir mevkide oynatırsanız kırmızı çerçeve olur. (Örneğin bir defans oyuncusunu orta sahada oynatmak.)

  Oyuncuların kendi özel pozisyonlarında en iyi performansı göstereceğini unutmayın fakat hala oyuncularınızı kendi mevkisindeki herhangi bir özel pozisyonlarda kullanabilirsiniz. (Örneğin özel pozisyonu SĞB olan bir oyuncuyu SLB pozisyonunda oynatmak.) Özel pozisyonlar sadece ek bir bonus içerir.

  İyi oyunlar.