• Turkish Users

  İyi oyunlar OSM ekibi. Bir kaç gündür burdan elimden geldiğince yeni gelecek sistemi ve kalkacak Mp puanlarını istemediğimi dile getiriyorum.Yaptığınız anketlerde de bunu istemeyenlerin oranı bir hayli fazla. Biz diğer menejerle tartışmak istemiyoruz ki siz bizi o tarafa yönlendiriyorsunuz. Bizlerin muhatabı bu konuda sizlersiniz. Bir haftadır sizlerden bu konuda bizleri tatmin edecek bir açıklama alamadık. İyi oyunlar.

 • Turkish Moderator

  @ömer-aybűtűğ-bjk Merhaba, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

  Menajer puanlarının kaldırılma konusu aylar öncesinden duyuruldu ve artık hazırlıklar tamamlandığı için yerini madalya puanlarına bırakacak.

  9 Haziran itibariyle menajer puanları artık oyunumuzda gözükmeyecek ve bu konuda yapılan anketlerde zaten kullanıcıların görüşleri değerlendirilmeye alındı.

  Orası klasmanlar hakkında konuşabileceğiniz ana başlık, menajer klasmanlarını daha iyi hale getirmemize yardımcı olabilmek için düşüncelerinizi/fikirlerinizi başlığa yazabilirsiniz veya madalya sistemi hakkında iyileştirme ve önerilerinizi yine Türkçe Forumlarda bulunan Oyun Hakkında bölümünde konu oluşturarak yazabilirsiniz.

  İyi oyunlar.