Mobile Strike Boss Coins'i vermedi

 • Turkish Users

  Mobile Strike'ta level 10 a kadar geldiğimde 832 boss coins vereceği yazıyordu iş klubünden görevi aldım ve level 10 oldum.İş klübünde boss coins mi eksik kısmına tıklayıp şikayette de bulundum ama red edildi yazıyor.Bunun sebebi nedir ? Neden verilen görev yapıldığında boss coins verilmiyor ? Acil bir şekilde çözüm beklemekteyim yardım ederseniz sevinirim.


 • @chef33 Maalesef, ücretsiz ürün alındığında bedava biletlerin belli bir zaman diliminde sana ulaşacağının hatta bazı durumlarda hiç ulaşıp ulaşmayacağının garantisini veremeyiz.

  Eğer bir video izlediyseniz ve bilet sana ulaşmadıysa, senin adına izlediğin video tescil edilmemiş olabilir. Lütfen farklı bir video izleyerek dene.

  Bedava ürünlerin gelmemesinin birkaç sebebi olabilir, en çok bilinen sebepler şunlardır:

  (1) Teklifin gerektirdiği minimum yaş sınırının altındasınızdır.
  (2) OSM profilinde görünen ülkede yaşamıyorsunuzdur (evet, bunu bizim kontrol ettiğimiz gibi ortak siteler de kontrol eder!)
  (3) Kayıt işleminde başarısız olmuş olabilir veya bedava biletle veya kişisel fonla ödüllendirilmenin şartı olan kontratı imzalamamışsınızdır.
  (4) Diğer sitelere kayıt olurken kullandığın e-mail adresiyle OSM'de kullanmış olduğunuz e-mail adresi
  farklı olabilir. Bu durumda sana yardımcı olamayız çünkü teklifi takip etmenin hiçbir yolu yoktur.
  (5) İlgili firmanın sahip olmanız gereken ödülün onayıyla bizzat ilgilenmesi gerekebilir
  ki bu da zaman alır, lütfen sabırlı ol.
  (6) Bedava ürünler teklif eden firma başvurunu kabul etmemiş olabilir.

  Bu durumlarda bizlerin elinden çok az şey gelebileceğini hatta hiçbir şey yapamayacak durumda olduğumuzu unutma. Bedava ürünlerle alakalı sorunlarını bu teklifleri sana sunan firmayla iletişime geçerek halletmeye çalışmalısınız. 👍


 • Merhaba @chef33

  Tekliflerin tamamlanması 30 günü bulabilmektedir. Bu süre geçtiyse lütfen teklifi veren sponsor firma ile irtibata geçiniz.

  @Sosyokrat Cevap ve detaylar için teşekkürler :handshake_tone2: