Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • Lig sorunu

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    102 Views

@Serukluyuz Merhaba, hesabınıza girdiğinizde herhangi bir takımınıza giriş yapın, daha sonra istediğiniz ligin puan durumuna bakabilirsiniz, kulüp seçme ekranı çıkmaz.

İyi oyunlar.

• Hatalı Puan Durumu

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    95 Views

Merhaba, Gamebasics bu sorunun farkında ve çözüm için çalışıyor. Forumda bir hata başlığı açmadan önce Bilinen/Çözümü Beklenen Hatalar başlığına bakmalısınız.

Rapor için teşekkürler.

• 0 Votes
    3 Posts
    113 Views

@BabaYarrohh said in Lider Bitirdiğim Ligte Başkası Şampiyon Oldu!!!:

Arkadaşlar 92 Puanla lider bitirdiğim ligte 90 puanla olan 2. arkadaş şampiyon oldu bu nasıl olabiliyor aklım almıyor .
    Yaklaşık 10 yıllık osm oyuncusuyum daha ofm yken oynardım . Bir bakar mısınız bunun izahı var mı ? Aynı zamanda bu arkadaş hiç sarı ve kırmızı kartta yememiş ben hileden şüpheleniyorum ama şoktayım yani başına gelen var mı ?

3.jpg 2.jpg 1.jpg

Merhaba,

Gamebasics bu sorunun farkında ve çözümü için uğraşmakta. Bu süreçte lütfen sabırlı olunuz, mümkün olan en kısa sırada çözülecektir.
    Raporunuz için teşekkürler. 👍

İyi oyunlar.

• Puan durumu hakkında

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    510 Views

@Mehmet-Reşat-Nayır said in Puan durumu hakkında:

merhaba,

bir arkadaşım, ligin ilk haftasında galibiyet almasına rağmen puan tablosunda berabere kalan diğer menajerlerin altında görünüyor.

görüntüler aşağıda mevcuttur.

mac-sonucu.jpeg
    puan-durumu.jpeg

giriş: 22.01 (25.08.2020)
    hesap: slot 3
    lig numarası/moderatör: osm
    hatanın görüldüğü tarih: 25.08.2020
    platform: android app
    ekran görüntüsü: yukarı da mevcut.
    uygulama(osm uygulaması) versiyonu: sürüm 3.5.2.2

Merhaba,

Gamebasics bu sorunun farkında ve çözümü için uğraşmakta. Bu süreçte lütfen sabırlı olunuz, mümkün olan en kısa sırada çözülecektir.
    Raporunuz için teşekkürler. 👍

İyi oyunlar.

• Bu 3. Başlık!

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    90 Views

Sorunuzun yanıtı için aşağıdaki başlığı inceleyiniz.

https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/17748/sıkça-sorulan-sorular-sss/7

Lütfen yeni bir başlık açmayınız.

• Bİlet aldım ama gidemiyom

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    65 Views

@Cebo-THE-Babo Merhaba,

Tarayıcınızın geçmişini ve verilerini temizledikten sonra ayrılmayı deneyin.
    Uygulama da bir hata alıyorsanız, ayarlardan verileri ve ön belleği temizleyin uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin.

İyi oyunlar.

• Ekip Savaşları Hakkında

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    82 Views

@MuratDönmez17 Merhaba, evet bilgisayar tarafından yönetilen takımların alacağı puan/puanlar etki eder.

İyi oyunlar.

• Sorun Devam Ediyor!!

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    140 Views

@AlexM013 said in Sorun Devam Ediyor!!:

https://forum.onlinesoccermanager.com/topic/56748/coin-etkinliğinde-mağdur-oldum

Kardeşim otomatik mesajı gönderip duruyorsunuz, teklif duvarında bir şey görünmüyor ben onu demeye çalışıyorum.. Nereye gitti? Teklifin kendisi de kayboldu oyunu yükleyip satın alma yaptıktan sonra...

Merhaba,

Tarayıcınızın geçmişini ve verilerini temizledikten sonra ayrılmayı deneyin.
    Uygulama da bir hata alıyorsanız, ayarlardan verileri ve ön belleği temizleyin uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyin.

İyi oyunlar.

• Coin Etkinliğinde Mağdur Oldum...

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    139 Views

@AlexM013 said in Coin Etkinliğinde Mağdur Oldum...:

AFK Arena isimli oyunu dün indirdim. 3500 coin veriyordu, uygulama içi satın alma gerçekleştirdim. Ardından OSM'ye geri döndüm, tekliflerde afk arena karşıma çıkmadı In Progress alanı da bomboş, ee coin de gelmedi!! Boşuna mı oyun indirip satın alma gerçekleştirdim!! Coinlerim ne zaman gelecek??

Merhaba,

İş kulübündeki teklifler OSM'nin iş ortaklarının sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip tekliflerin ilerleme durumunun gözüktüğü ekrandan hangi teklife itiraz etmek istiyorsanız üzerine tıklayıp gerekli adımları izleyerek itiraz etmeli ve mailinizden durumu takip etmelisiniz. Bazı tekliflerin tamamlanması biraz zaman alabilir.

Forumlara yazmanız veya destek ekibine mail atmanız iş kulübündeki sponsorlardan alınan tekliflerden herhangi bir coins kazanmanızı sağlamayacaktır.

İyi oyunlar.

• Oy kullanma

Locked
    9
    1 Votes
    9 Posts
    169 Views

@Antalya-2001 Merhaba,

Forumda ileti oylamak için aldığınız mesaj bir hata değildir. Bir iletiye oy verebilmek için yeterli sayıda mesaj atmış olmanız gerek ve bu güncellenen forumun bir özelliğidir.

İyi oyunlar.

• Telefon

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    62 Views

@Serukluyuz Merhaba,

Mobil üzerinden Web tarayıcısı kullanarak foruma giriş yapabilirsiniz. Telefonunuzdan bir Web tarayıcısını açın ve arama kutucuğuna '' forum.onlinesoccermanager.com '' yazıp, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• This topic is deleted!

1
    0 Votes
    1 Posts
    5 Views
    No one has replied
  • oyun

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    56 Views

@Serukluyuz said in oyun:

oyunu yükledim ordan forumlara nasİl girerim

Merhaba,

Oyuna giriş yaptıktan sonra Topluluk - Forumlar 'dan ulaşabilirsiniz.

tt.png

İyi oyunlar.

• Forum ligi

Locked
    11
    0 Votes
    11 Posts
    149 Views

@Serukluyuz said in Forum ligi:

Ben Bi lig üzerinde çalışıyorum malum corona evdeyim forum ligi diye bişey vardı beğenirseniz hazırladığım ligi özel lig olarak eklermisiniz son 8 yılın dünya kupasını kazanan takımların oyuncularının güçlerini araştırdım 8 takımlı bir lig isterseniz 1 hafta içinde tamamen biter ve size atarım

Merhaba,

Başlığınız olumlu gibi dursa da OSM yeni ligler ve gelişmeler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Önerileriniz ve gönderileriniz bizler için değerli . Fakat mantıklı ve olabilecek olan önerileri GB ile paylaşıyoruz. Yinede başka önerileriniz olursa tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atabilir, forumda bu başlık altından konu açabilirsiniz.
    Öneriniz için teşekkürler. 👍

İyi oyunlar.

• Şikayet hakkında bilgi

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    91 Views

@saitsait60 said in Şikayet hakkında bilgi:

@alperkolu bunun için tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atabilirsiniz. Mailinize yoğunluğa bağlı olarak ortalama 72 saat içinde yanıt alırsınız.

Cevap için teşekkürler. 👍

• Lig

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    86 Views

@Serukluyuz Merhaba,

Savaştan ayrılan bir menajerin tekrar savaşa dönme şansı yoktur. Ayrıca lig bitmeden çıktığından dolayı Menajer Puanı veya herhangi bir ödül kazanması söz konusu değildir.

İyi oyunlar.

• Ün neye göre belirlenir

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    104 Views

@Serukluyuz said in Ün neye göre belirlenir:

Forum hesabımdaki ün artmış bu neyin sayesinde oluyor

Merhaba,

Hesabınızın itibarı, forumdaki diğer kullanıcıların iletilerinizin sağ alt köşesinde bulunan butona tıkladığında artmaktadır. İletinizi beğendikleri anlamına gelmektedir.

tt.png

İyi forumlar.

• Soru

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    73 Views

@şampİyon_313 said in Soru:

Güncelleme bazı kişilere sunulmuş Beta olarak peki bu insanlar (beta sürümüne ulaşanlar)neye göre belirleniyor bende var ama arkadaşımda yok?
    MP aktiflik yoksa rastgelemi

Merhaba,

Bu test özelliği, belirli beta sürüm oyuncuları için tasarlanmamıştır. Tüm platformlardaki OSM kullanıcılarından sadece küçük bir yüzdesi içindir.

İyi oyunlar.

• SELam

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    51 Views

@teksaslı1963 said in SELam:

**Bu aralar Crome de çok çökmeler oluyor düzeltebilir misiniz ??bolded text

Merhaba,

Yaşadığınız bu tarz problemlerin kaynağı sizin kullandığınız cihazdan veya internet bağlantısından kaynaklı olabilir. Bazı VPN / Proxy yazılımları, kullandığınız virüs programı veya reklam engelleyici eklentilerde sorun oluşturabilir. Tarayıcı çerezlerini ve ön belleğini temizleyip, bunların kontrolünü sağladıktan sonra sorununuz çözülmezse farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyiniz.

İyi oyunlar.

• Sadece soru

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    92 Views

@Serukluyuz Merhaba,

Buradan Türkçe Forumlara ulaşabilirsiniz. İngilizce Forumlarındaki konuları ise kendi imkanlarınızla (Google çeviri, Yandex çeviri vb.) çevirebilirsiniz.

İyi oyunlar.