Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • İllegal transferler'i raporlayamama

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    99 Views

@RisingKing Merhaba

Transfer yaptığına emin misiniz ?
    edit:
    (kontrol edildi cezaya uygun kanıt bulunamadı)

• Sorun büyük

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    84 Views

@emera5850 Merhaba,

Maç sonuçları kadro gücünüz, oyuncuların form ve moral durumları, taktiğiniz ile doğru orantılıdır. Bunların sadece birinin olması o maçı kesin olarak kazanacağınız anlamına gelmez. Kadro değerinizin yüksek olması veya özel antrenman kullanmış olmanız sadece o maç için rakibe göre avantajlı konuma geçebileceğiniz anlamına gelir.Tabi bunun için kendi taktiğiniz, rakibin taktiği ve rakip takımın da oyuncu durumları önemlidir. (Ev sahibi avantajı ve stadyum sahası da extra avantaj olabilir)

Ayrıca oyunda şans faktörü de vardır, nasıl ki gerçek hayatta düşük kadro değerine sahip takımlar büyük kadro değerli takımlardan puan ve puanlar alabiliyorsa OSM'de de bu tarz durumlar olması gayet doğaldır.

Taktiksel konularda yardım için OSM Taktikleri başlığını kullanabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• coins

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    107 Views

@SirFearless said in coins:

@anreipertne İş kulübündeki teklifler OSM'nin iş ortaklarının sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip altta yer alan Support/Miss coins linkine tıklamalısınız.
    Bazı tekliflerin tamamlanması bir haftadan fazla sürebilir eğer daha fazla beklemek istemiyorsanız teklifi yapan sponsor firma ile iletişime geçmelisiniz.

Cevap için teşekkürler. 👍

• Afk arena cevap

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    128 Views

@2323Muhammed Merhaba, iş teklifini hangi sponsordan aldıysanız ordan bakabilirsiniz. Ayrıca itirazlarıda teklif duvarı üzerinden yapmalısınız.

İyi oyunlar.

• Coinsler Yüklenmedi

Locked
    2
  • This topic is deleted!

1
    0 Votes
    1 Posts
    21 Views
    No one has replied
  • transfer yapılmıyor

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    108 Views

@altaysins Merhaba oyunda herhangi bir transfer sorunu yok. Geçmişte açılan başlıkları inceleyebilirsiniz.

İyi oyunlar.

• Başarı hatası

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    164 Views

@I_am_Boss Merhaba,

Kazananlar Kupası test özelliği halindeyken sadece belirli bir kullanıcı grubu için kullanılabilirdi ve bu süre zarfında hiçbir başarı gerçekleşmedi. Tüm kullanıcılara başarılar ve Kazananlar Kupası sunulduğunda, (11.05.2020) başarılar dikkate alınmaya başlanmıştır.

İyi oyunlar.

• Geçmiş Ödemelerim

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    106 Views

@Zaza_BG Merhaba, böyle bir uygulamamız yok. Playstore veya apple pay aracılığıyla ödeme geçmişinizi görebilirsiniz. Sms ile yapılan alışverişleri de faturalarınızdan bakabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• Hesabıma Boss Coins yüklenmedi

Locked
    4
    0 Votes
    4 Posts
    202 Views

@MehmettSahiin Merhaba, sezon sonu coins kazanma ekranı gelmese dahi coinsleriniz hesaba ekleniyor ve bu ekranın gelmemesi güncel olmayan uygulamadan kaynaklı.

Bazı yerlerin ingilizce olmasıyla ilgili Gamebasics bu sorunun farkında ve çözüm için çalışıyor.

İyi oyunlar.

• Başarılar

Locked
    9
    0 Votes
    9 Posts
    229 Views

@Morbid-angel44 Merhaba herhangi bir sorun görünmüyor şuan 7 maç üst üste kazanmışsınız ve 7/25 olarak görünüyor.

İyi oyunlar.

• Yardım

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    149 Views

@blacklol Merhaba, şampiyon olarak bitirdiğiniz herhangi bir lig bulunmuyor.

İyi oyunlar.

• Haftasonu etkinlikleri

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    76 Views

@Osmancioo Merhaba, etkinlikler için Oyun içi etkinlikler başlığını takipte kalabilirsiniz.

İyi oyunlar.

• OSM OYUNCU SATILMAMASI

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    85 Views

@Şaamuz said in OSM OYUNCU SATILMAMASI:

Elimdeki oyuncuları satamıyorum. Rakiplerim daha yaşlı oyuncuları daha pahalıya satıyor benim elimdekiler 1 haftadır satılmıyor. Adam 32 yaşındaki 95lik Messiyi 47m a 2 günde satıyor oyuna, ben 27 yaşındaki 96lık Lukaku'yu 1 haftadır satamıyorum mesela. Artık anlamadım ne olduğunu ligden düşücez cebe para girmiyor.

Merhaba,

Transfer durumları şans işidir. Bazen gücü yüksek pahalı bir oyuncu 2,5 katından ilk transfer simülasyonunda satılabileceği gibi, bazen de gücü daha düşük ve daha ucuz bir oyuncu günlerce transfer listesinde satılmadan durabilir. Bu gibi durumlarda satış listesine koyulan oyuncuları değiştirmeyi ve nispeten daha düşük değerdeki oyuncuları listeye koyup şansınızı artırmayı deneyebilirsiniz. Fiyat arttıkça oyuncuların satılma ihtimalinin zorlaşacağını unutmayınız.

İyi oyunlar.

• Kazananlar Kupası

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    110 Views

@Ram_94 said in Kazananlar Kupası:

Yeni duyurulan kazananlar kupası adlı ligde, bir ligde kaç takım olacağı ve takım hedeflerinin ne olacağı açıklanmamış. Daha detaylı bilgi verir misiniz?

Merhaba,

Lig, şampiyonlar ligi oluyor. 8 grup 4 er takımdan 32 adet takım katılıyor ve takım hedefleri bulunmuyor.
    Bazı liglerde üst sıralarda bulunduğunuzda Kazananlar Kupası bileti kazanıyorsunuz. Lig, hazırlık günü + grup aşaması ve gruptan çıkıp devam etmeniz hâlinde, 2. Tur, Çeyrek Final, Yarı Final ve Finale kadar ilerleyeceğiniz 13 günlük bir maratondan oluşmaktadır.

İyi forumlar.

• BIKTIM ARTIK YETER

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    123 Views

@58onur-58 said in BIKTIM ARTIK YETER:

Arkadaşlar ligimde arsenal menejerı hile yapıyor 2 kez sıkayet ettım hıle yok dedı osm yönetimi çıldırdım eskiden böyle değildi şimdi burası sıkayet yeri değil yazıcaksınız ya şikayet yerıne yazıncada kimse bakmıyor ! alın buda kanıtlarıanmadan her hafta bi fake hesap açıp devam ettırıyo yeter artık napmam lazım yardımcı olurmusunuz

Merhaba,

Hile yaptığını düşündüğünüz kişinin profiline girerek “hileyi rapor et” kısmından rapor edebilirsiniz. Raporunuzu e-mailinizden onaylamayı unutmayın, bazen onay mailleri gereksiz veya spam klasörlerine düşebiliyor. Raporlara yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

Göndereceğiniz kanıtların linkini raporun içine ekleyebilirsiniz. Forumda hile bildirimi kurallara aykırıdır.

İyi oyunlar.

• Bosscoin Teklif Detayı

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    96 Views

@SirFearless said in Bosscoin Teklif Detayı:

@kalkir43 oyundaki karakteriniz 20.seviyeye ulaştığında uygulama içi satın alma gerekli.

Cevap için teşekkürler. 👍

• This topic is deleted!

2
    0 Votes
    2 Posts
    10 Views
  • Dil ingilizceye döndü

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    76 Views

@YusufTurkoglu7 Merhaba, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Gamebasics bu hatanın farkında ve çözümü için çalışıyor.

İyi oyunlar.

• Oyunda açık var

Locked Moved
    2
    0 Votes
    2 Posts
    137 Views

@bob-marley94 Merhaba,

Listeye 10 oyuncu konulamaz. Maksimum 4 oyuncu listede olabilir. Oyunda hızlı-sat diye bir özellik mevcuttur. İstediğiniz zaman 5 token harcayarak oyuncuyu değerine satabilirsiniz. Bu özellik ile istediğiniz kadar oyuncu satabilirsiniz.

İyi oyunlar.