Destek

Sorulara cevap vermek ve hatalara çözüm bulmak için buradayız.

8.5k Topics 23.7k Posts
  • Yeni Gelen Güncelleme

Locked
    4
    3 Votes
    4 Posts
    135 Views

@kapucino

Öneriniz için teşekkür ederiz. Durum ile ilgili açıklama ve gelişmeleri bu başlık altından takip edebilirsiniz.

İyi oyunlar.

• This topic is deleted!

1
    0 Votes
    1 Posts
    9 Views
    No one has replied
  • Şampiyonluk

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    71 Views

@qarizzma123 said in Şampiyonluk:

Merhaba lig birincimiz transfer hilesinden ban yedi, ligde ikinci sıradayım. Oyun hileyi tespit etti. Şampiyonluğun tarafıma verilmesini istiyorum

Merhaba, maalesef liglerin şampiyonlukları değiştirilemiyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar.

• Bilgi analisti

Locked
    3
    2 Votes
    3 Posts
    410 Views

@KALKAN-HAMZA Cevap için teşekkürler. 👍

@teblig-memuru said in Bilgi analisti:

Merhabalar bu hata hakkında geçenlerde de yazdım aynı hatayı tekrar yaşıyorum iphone marka telefon kullanıyorum ve oynayacağım rakibe ajan gönderdim ve ajan gelene kadar rakip gizli antrenmana gitti ve yukarda bildirim kısmında ajan hala görünüyor ve diger başka takımlarada ajan gönderemiyorum bunun için öneriniz olan uygulamayı silip tekrar yükledim ve hala aynı hatayı veriyor

Merhaba,

Bahsettiğiniz durum bir hata değildir. Bilgi analistini açmadan bir başka rakibinize gönderemezsiniz. Bilgi analistini olabildiğince en erken sürede göndermeniz yararınıza olacaktır.

İyi oyunlar.

• Osmdeki sorunlar

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    146 Views

@RisingKing Raporunuzla ilgilenildi. 👍

• Oyuncu Kartları Sorunu

Locked
    9
    0 Votes
    9 Posts
    404 Views

@kalkir43 İyi oyunlar. 👍

• YARDIM

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    95 Views

@Dikiztutan1 Merhaba, bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler Gamebasics bu hatanın farkında çözüm için çalışıyor.

@ahmettrg Emin olmadığınız konularda kullanıcıları yanıltmayın Forum kurallarını okuyun.

İyi oyunlar.

• 0 Votes
    2 Posts
    63 Views

@efefe2828 Merhaba,

Raporunuzu onayladıysanız, yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

İyi oyunlar.

• Boss coin görevi

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    99 Views

@Coachh038
    Merhaba,
    Evet, görevde sizden Karargahı 15 seviye yapmanız isteniyor.

• 0 Votes
    2 Posts
    74 Views

@Kabak123456 Merhaba, slotunuz boşalmış bir sorun görünmüyor.

İyi oyunlar.

• Haksız yere Banlanma

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    95 Views

@ahmettrg said in Haksız yere Banlanma:

@bulut-ejderhası Osm'de birden çok hesap (Multi) kullanılması yasaktır .

Cevap için teşekkürler. 👍

• Şampiyonlar Kupası Bileti Sorunu

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    215 Views

@BondHere1907 Ekran görüntüsü atar mısınız.

Lige katıldığınızı görüntülüyorum ve cevap gelmediği için konuyu kapatıyorum.

• Ramazan kupası çekilişi

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    252 Views

@ahmettrg Cevap için teşekkürler. 👍

@Yiğitcan-ÖZKAN said in Ramazan kupası çekilişi:

Merhaba, Fenerbahçe ile Ramazan Kupası'nı kazandım.Kupayı kazananlar arasında coins çekilişi olucak sanırım. Bu çekilişe nasıl ve nerden katılacağız? Bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler.

Merhaba,

Kupayı kazandığınızda otomatik olarak çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Çekiliş kazananları duyurulacaktır.

İyi oyunlar.

• Şampiyonlar kupası

Locked Moved
    3
    0 Votes
    3 Posts
    154 Views

@TAYRAN-TOKTAŞ said in Şampiyonlar kupası:

Southamptonla 1. Oldum şampiyonlsr kupası için geri sayaç bitti şampiyonlar kupası için kulüp seçe bas diyorum gelmiyor sebebi nedir? Açıklama geliyor

Merhaba,

Şu işlemleri sırasıyla deneyiniz. İnternet bağlantınızı kontrol ediniz , tarayıcınızı güncelleyip, tarayıcı çerezlerini temizleyiniz, ve farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyiniz.

İyi oyunlar.

• Bildirim gelmiyor

Locked
    6
    0 Votes
    6 Posts
    921 Views

@KALKAN-HAMZA , @ahmettrg Cevaplar için teşekkürler. 👍

@teblig-memuru said in Bildirim gelmiyor:

Merhabalar destek cevaplamanızı beklediğim bir sorum var bunun yanında yeni bir sorunlada karşılaştım iphone kullanıyorum bilgi analisti gitsin diye uygulamayı silip yeni baştan yükledim bu sebeple telefon dan bildirim ayarlarından osm uygulaması görünmemekte bu sebeplede bildirim alamıyorum oyundan yardımcı olurmusunuz

Merhaba,

Problem cihazınızdan kaynaklıdır. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi ve cihazınızdaki güncellemeleri kontrol ediniz. Probleminiz devam ederse yeni bir başlık açabilirsiniz.

İyi oyunlar

• Osm İçin Hukuki Sürece Girecegim.

Locked
    4
    -1 Votes
    4 Posts
    217 Views

@emrebgc99 Merhaba, yaşadığınız sorun için üzgünüz fakat;

İş kulübündeki teklifler OSM'nin iş ortaklarının sorumluluğu altındadır. Tamamladığınız teklifin son durumunu kontrol etmek için teklif duvarına girip tekliflerin ilerleme durumunun gözüktüğü ekrandan hangi teklife itiraz etmek istiyorsanız üzerine tıklayıp gerekli adımları izleyerek itiraz etmeli ve mailinizden durumu takip etmelisiniz. Bazı tekliflerin tamamlanması biraz zaman alabilir.

Forumlara yazmanız veya destek ekibine mail atmanız iş kulübündeki sponsorlardan alınan tekliflerden herhangi bir coins kazanmanızı sağlamayacaktır.

İyi oyunlar.

• Etkinlik

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    77 Views

@KÜRDİSTAN-AS Merhaba, oyun güncellemelerini ve etkinlikleri Oyun Güncellemeleri ve Oyun içi etkinlikler başlıklarından takip edebilirsiniz.

@KÜRDİSTAN-AS @hsnduman Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

İyi oyunlar.

• real madrid_2013

Locked
    2
    0 Votes
    2 Posts
    70 Views

@real-madrid_2013 Merhaba,

Kullanmadığınız hesap/hesapları sildikten sonra kullanıcı adınızla beraber tr.support@onlinesoccermanager.com adresine mail atmalısınız. Maillere yoğunluğa bağlı olarak değişebilmekle beraber ortalama 72 saat içerisinde bakılmaktadır, bu süre zarfında lütfen sabırlı olunuz.

İyi oyunlar.

• Şampiyonlar kupası

Locked
    5
    0 Votes
    5 Posts
    172 Views

@hsnduman Merhaba, şampiyonlar kupası bileti kazanabilmek aşağıda belirttiğim ligleri belirtilen sıra içerisinde tamamlamalısınız.

İngiltere, İtalya, İspanya ve Almanya ( İlk 4 sıra )

Fransa ( İlk 3 sıra )

Portekiz, Hollanda, ve Türkiye ( İlk 2 sıra )

@saitsait60 Cevap için teşekkürler. 👍

• Coins Gelmemesi

Locked
    3
    0 Votes
    3 Posts
    134 Views

@zayoniki said in Coins Gelmemesi:

24nisan günü afk arena görevini yaptım 1haftadan fazladır gelmedi iransourceye eposta attım cevap gelmedi ticket atmaya kalktığımda maalesef bu teklif için ticket atamıyorsunuz dedi görev yapıyorlar 7tl gidiyor böyle saçma bir şey olabilir mi ?

Merhaba,

İş kulübü teklifleri iş ortaklarımızın sorumluluğu altındadır. Konu hakkında mağduriyetinizi kanıtlarla birlikte açıklayarak ilgili sponsor firmaya tekrar iletebilirsiniz.

İyi oyunlar.