• Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Tags
    • Popular

    Punten

    Hulp
    3
    7
    1269
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • steven17_NL
      steven17_NL Dutch Users last edited by

      Hallo iedereen. Een vraagje. Ik heb enkele dagen een seizoen beeindigd met de competitie nostalgische beker a. Met ploeg african all stars. Ik heb de beker gewonnen en heb 3795punten behaald. Nu staat dit nog altijd niet bij mijn klassementspunten en wereldoverheersing. Is dit normaal of niet. Punten voor klassement moeten er toch bijkomen ofniet. Dit is al enkele dagen geleden beeindigd. Bedankt!

      FC Eddie_NL 1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • FC Eddie_NL
        FC Eddie_NL Moderator NL @steven17_NL last edited by FC Eddie_NL

        @steven17_nl

        Elk clubslot heeft een eigen ranking. Jij hebt deze competitie gespeeld op je clubslot 2, dus die managerpunten worden dan ook toegevoegd op je clubslot 2.

        Managerpunten dalen na verloop van tijd in waarde voor je ranking. Het gaat als volgt:

        • Managerpunten die tot 180 dagen geleden behaald zijn, tellen voor 100% mee voor je ranking.
        • Managerpunten die tussen de 180 dagen en 700 dagen geleden behaald zijn, zullen - in gradaties - steeds minder gaan meetellen voor je ranking, totdat ze uiteindelijk nog maar voor 1% meetellen.
        • Managerpunten die langer dan 700 dagen geleden zijn behaald, tellen voor 1% mee in de ranking.

        Wat betreft de wereldoverheersing: Alleen de hoogste divisie van de normale competitie landen (zoals Nederland, Zuid-Afrika en Australië) tellen mee voor de wereldoverheersing. De competitie die jij hebt gedaan is een speciale nostalgische competitie. Die tellen dus niet mee voor wereldoverheersing.

        Zo duidelijk?

        steven17_NL 1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • steven17_NL
          steven17_NL Dutch Users @FC Eddie_NL last edited by

          @fc-eddie_nl dus de punten in de ranglijst is alleen clubslot 1 dan. Ik begrijp het niet zo goed. Dat was clubslot 2 ja met die ploeg. Is dat een aparte ranglijst dan clubslot 2.

          FC Eddie_NL 1 Reply Last reply Reply Quote 0
          • milovan142
            milovan142 English Users last edited by

            This post is deleted!
            1 Reply Last reply Reply Quote 0
            • FC Eddie_NL
              FC Eddie_NL Moderator NL @steven17_NL last edited by FC Eddie_NL

              @steven17_nl

              Er is één algemene ranglijst, en elk clubslot komt in die ranglijst voor. Echter, op je profiel wordt alleen de ranking weergegeven van het clubslot waarop je de meeste managerpunten hebt staan. Voor jou is dat op dit moment je clubslot 4. Zolang je de meeste managerpunten hebt op dat clubslot, gaat je ranking die op je profiel vermeld staat, niet omhoog als je managerpunten behaald hebt op een van de andere 3 clubslots.

              Jouw huidige ranking die op je profiel vermeld staat (133.348ste), is dus een weerspiegeling van het aantal managerpunten dat je op je slot 4 hebt staan (7.074)

              Mocht je op een gegeven moment de meeste managerpunten op bijvoorbeeld je clubslot 2 krijgen, dan wordt dat clubslot getoond als ranking op je profiel.

              steven17_NL 1 Reply Last reply Reply Quote 0
              • steven17_NL
                steven17_NL Dutch Users @FC Eddie_NL last edited by

                @fc-eddie_nl waar kan ik dan zien hoeveel punten ik heb op welk clubslot. Bedankt voor de uitleg

                FC Eddie_NL 1 Reply Last reply Reply Quote 0
                • FC Eddie_NL
                  FC Eddie_NL Moderator NL @steven17_NL last edited by

                  @steven17_nl

                  Kan alleen via de website. Wanneer je bent ingelogd, klik je rechtsboven op je managernaam. Vervolgens klik je op Profiel. Dan krijg je dit scherm te zien:

                  0_1507735502525_2017-10-11.png

                  In het onderste vlak zie je al je statistieken van de vier clubslots

                  1 Reply Last reply Reply Quote 0
                  • 1 / 1
                  • First post
                    Last post