Gry poza OSM :)

• Jest temat o Fifie, ale nie chciałem tam wchodzić z buciorami więc...
    Gracie w jakieś tytuły na Originie/Steamie/uplay?
    Jeśli tak, to może by coś popykać wspólnie? Jeśli ktoś jest zainteresowany to pisać na priv, chętnie podam link do Steama i innych kont :)

Gram w:
    CS:GO(Legendarny Orzeł, 1100 h)
    Rocket League
    Football Manager 17(być może kupię 18 jak stanie się grywalna)
    H1Z1(sporadycznie)

• Ja niestety już nie mam kiedy i jak grać w CS'a, a grałem z 15 lat;)
    Teraz poza OSM w cos podobnego do cs'a gram tylko, że na telefonie, mianowicie - Critical Oops - bardzo fajna gierka - polecam milosnikom Countera

• Polish Moderator

Ja gram w różne gry, ale raczej for fun.

W CS:GO podwójne kałachy.

Rocket League grałem może z 20 meczy.

Civilization 5 i 6 można mnie spotkać w grupie nq na steam.

Heroes 3 HoTA bardzo polecam, ciągle pracują nad grą, ostatnio dodali lobby do tej gry i świetnie się gra. Jak ktoś chce zobaczyć jak to funkcjonuje to polecam YT tego gracza:

Trzeba mieć H3 Complete, a Hota jest całkowicie darmowa, można ją pobrać z internetu co ciekawe jest spolszczenie do niej, a przypomnę tylko, że na początku była dostępna tylko w języku rosyjskim. W dodatku jest sporo zmian zwłaszcza w balansie, nowe artefakty, bohaterowie, nowy zamek - przystań. Masę innych rzeczy. Być może zostaną dodane z czasem 2 nowe zamki, bo o tym też była mowa, ale zobaczymy.

Heroes 7.

Conan Exiles.

W lola raczej już nie grywam chyba, że ktoś mnie namówi.

W StarCraft 2 też czasami sobie pogrywam.

No i Albion Online :)

• Polish Moderator

@pepguardiola-fcb @benito1001 gra w CS:GO - login benitopumpito

W CS 1.6 kiedyś trochę grałem pewnie jak większość

Grałem dosyć sporo w Fifę 14, na razie to ostania Fifa w jaką grałem
    Teraz grywam tylko w Fifę Mobile na Androidzie.

Czasem sobie ponawalam w Ultimate Marvel vs Capcom 3, grałem też kiedyś w darmówkę na Steamie - Warframe, ale częste i dosyć duże aktualizacje mnie denerwowały i skończyłem grę.

Jakiś czas temu grałem też w Pokelife, ale mnie znudziła ta gra.

Poza tym ostatnio jakoś nie grywam dużo na kompie, raczej gram na andro w takie gierki jak Alto's Adventure, Hungry Shark, wspomniana wcześniej Fifa Mobile, Plague Inc. i Quiz House.

• www.game.global.goalunited.org

Grałem w to kilka lat , jakiś czas temu zlikwidowałem konto, jednak wróciłem i zacząłem od nowa :-)

• @cezarro gram w to od kilku lat

• @stb411 said in Gry poza OSM :):

@cezarro gram w to od kilku lat

zacząłem grać od nowa kilka dni temu , buduję teraz wszystko od początku.

• Polish Moderator

Dużo kasy zjada ta gra?

• Community Manager

@pepguardiola-fcb Ja gram również w dwa inne piłkarskie menadżery online: najstarszy na rynku Hattrick od Szwedów i portugalskie Planetarium FootStar.

• @dovco_handf W hattricka swego czasu pykałem :) Dobry tytuł.

• Ostatnio zainstalowałem sobie DLS 2018.Dziś znalazłem stronkę z oficjalnymi strojami i klubami (link do strony)https://www.kuchalana.com/search/label/Premier League

• ja grywałem sobie dużo
    w grepolis szybkie światy w Plemionach :)
    grywałem tez w Kosmicznych Wojowników ale właściciel za duzo zrobil dodatków ze gra i teraz bez Zł nic sie nie osiągnie i temu nie gram

teraz jak siedze na kompie do grywam sobie w Shaiye
    obecny serwer Shaiya Desire - polecam dla miłośników dobrego PVP :)

a na telefonie grywam w DLS 17

Log in to reply

Looks like your connection to OSM Forum was lost, please wait while we try to reconnect.