• 4 gun once konu actim beni gecistirdiniz. dun gece yine actim basligi silmissiniz. forumun ne ise yaradigini biliyor musunuz?
  oyuna baslandigi gunden beri oyuncu satilmiyor. bana tekrar yaziyorum iki baslikta yazdigim gibi fiyat yas sacma sapan seyler yazmayin cevap verin. is paraya geldiginde hemen cekiliyor hemen her sey hallediliyor. bunu cevaplamak zorundasiniz. su transfer market sistemi sacmaligini aciklayin. gram zevk aldirmiyor oyun. en dusuge koydugum halde bile oyuncular satilmiyor aciklama yapin, kivranip forumu kapatacaginiza.

 • Turkish Moderator

  @knkcmn Merhaba,

  Transfer simulasyonları düzenli olarak günde 8 kere gerçekleşir ama bu her gerçekleştiğinde sistemin oyuncu alacağı manasına gelmez. Koyduğunuz oyuncuların değeri yükseldikçe satış şansı azalır, bazen transfer listesine 2,5 katı değerden koyduğunuz oyuncu bir sonraki transfer simülasyonunda hemen satılabileceği gibi, bazen de kendi değerinin altında koyduğunuz oyuncular günlerce satılmayabilir. Böyle durumlarda transfer listesine koyduğunuz oyuncunun değerini düşürmeniz veya listeye farklı bir oyuncu dahil etmeniz şansınızı artırabilir. Transfer işleri biraz sabır ve şans gerektirir.

  Ayrıca forumlarda yazı yazarken uslubunuza dikkat etmek zorundasınız, aksi halde ceza alabilirsiniz.

  Forum Kuralları'nı okuyabilirsiniz.

  İyi oyunlar.